Jak szaleć to na biało

Wyciągi narciarskie

Przyjeżdżając do nas zimą z powodzeniem możesz spakować narty lub deskę snowboardową. Jeżeli nie będziesz ich mieć ze sobą, a zamarzysz o białym szaleństwie, to będziesz mógł skorzystać z oferty licznych wypożyczalni sprzętu narciarskiego.

Zakwaterowanie w Bałabanówce w Polańczyku stanowi doskonałą bazę wypadową do ośmiu bieszczadzkich wyciągów narciarskich. Każdy narciarz znajdzie tu więc coś dla siebie.

WYCIĄG NARCIARSKI GROMADZYŃ Ustrzyki Dolne

WYCIĄG NARCIARSKI LAWORTA Ustrzyki Dolne

WYCIĄG NARCIARSKI LeskoSki Weremień

WYCIĄG NARCIARSKI W KALNICY

WYCIĄG NARCIARSKI BYSTRE

KOLEJKA LINOWA KICZERA SKI PUŁAWY

WYCIĄG NARCIARSKI KARLIKÓW

WYCIĄG NARCIARSKI ARŁAMÓW

Trasy narciarstwa biegowego

Bieszczady są idealnym terenem dla narciarstwa biegowego. Generalnie dla narciarstwa biegowego w Bieszczadach wykorzystuje się znakowane szlaki piesze. Nie wszystkie jednak szlaki nadają się dla narciarzy. Dedykowane szlaki narciarzom biegowym znajdziemy przede wszystkim w okolicy Wetliny, Ustjanowej, Mucznego oraz Woli Michowej.

Trasy dla narciarzy biegowych w Wetlinie i okolicy

Trasa dla narciarzy biegowych w Ustjanowej

Trasy biegowe w Mucznem

Trasa dla narciarzy biegowych w Woli Michowej

Ski Touring

Narciarstwo skiturowe to coraz popularniejsza i niezwykle atrakcyjna forma aktywności. Kiedyś po górach zimą wędrowali tylko żołnierze i pionierzy narciarstwa. Dzisiaj, dzięki instruktorom, ta forma aktywności jest dostępna dla każdego. Ty też możesz zdobywać szczyty na nartach z podklejonymi fokami i śmigać po bieszczadzkich stokach niedostępnych dla narciarzy trasowych.

Kuligi z pochodniami, ogniska z pieczeniem kiełbasy, biesiady przy muzyce, dancingi.

Marzysz o pysznej sannie z pochodniami, potrzebujesz zabawy przy ognisku i muzyce, chcesz potańczyć? Zadzwoń do nas lub napisz a my to dla Ciebie zorganizujemy.